Laserujemy.pl
Grawerowanie | Znakowanie | Cięcie laserem

Materiały

MATERIAŁY W NASZEJ OFERCIE

Laserujemy.pl | MAteriały

PASKI BANDO

Jako jedyni w Polsce zajmujemy się dystrybucją pasków dla przełożeń silnika na oś X i Y dla austriackich systemów laserowych TROTEC. Paski te są najbardziej wrażliwym elementem w całym cyklu eksploatowania sprzętu. Ich naprężenie decyduje o precyzji i dokładności podczas procesu szybkiej obróbki. Zapewnia też dokładne pozycjonowanie.

Gwarantujemy atrakcyjną i konkurencyjną cenę w stosunku do cen producenta, a także pomoc w ich instalacji. Paski są oryginalne, naturalnie – fabrycznie nowe!

Pianki

Świadczymy usługi sprzedaży w arkuszach lub cięcia na dowolne kształty pianek specjalistycznych S364MD, LD29, T27H i meblarskich o różnych grubościach.
 
Pianka S364MD doskonale spełnia funkcję akustyczną, dodatkowo w postaci odpadu idealnie nadaje się jako wypełniacz do paczek. Pełni też rolę izolatora i „amortyzatora”. Może występować z laminatem ognioodpornym i podkładem samoprzylepnym.
 
Pianka LD29 ognioodporna przy obróbce laserowej – ma idealne zastosowanie jako wkładki do opakowań. Jej kolor (wysoka czerń) i sztywność w stosunku do S364MD doskonale uszlachetnia finalny produkt uzupełniająć wypełnienie opakowania do klasy „premium”.
 
Pianka T27H doskonała alternatywa w stosunku do LD29 jako, że jest zbliżona do jej sztywności. Można tu uzyskać kompromis między jakością, a ceną.
 
Ze względu na zróżnicowaną specyfikację materiałową zachęcamy Państwa do kontaktu, gdyż obszar zastosowań i warianty konfiguracyjne w jakich te pianki występują jest dość szeroki.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej...

info@laserujemy.pl

ul. Krakowska 2/1
63-400 Ostrów Wielkopolski