LASERujemy.pl
Znakowanie Grawerowanie Cięcie laserem

Pryzmat naszych możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia.

Grawerowanie

Trwałe brandowanie czy etykietowanie to nie problem. Poprzez grawerowanie laserowe uzyskaj indywidualne motywy na różnych materiałach.

Znakowanie

Niezależnie od rodzaju materiału, znakowanie laserowe cechuje się wysoką precyzją i daje trwałe rezultaty.

Cięcie Laserem

Szybkie wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych detali przy jednoczesnym zachowaniu precyzji i jakości.

Grawerowanie laserowe nadaje indywidualności produktom oraz zachowuje ekonomię

Poprzez grawerowanie laserowe w szybki sposób możemy oznaczyć poszczególne wyroby i jednocześnie uzyskać trwały oraz odporny na ścieranie grawerunek. W wyniku szeroko dostępnej częstotliwości pulsacji oraz czasu impulsu, możemy indywidualnie podchodzić to każdego materiału, na którym chcemy wykonać grawerowanie laserowe.

Obróbka materiału odbywa się w sposób bezdotykowy, co w rezultacie nie naraża materiału na uszkodzenia. Bez problemu możemy przeprowadzić grawerowanie laserowe na materiałach takich jak: drewno, papier, szkło czy tkaniny. Maksymalna kontrola nad mocą lasera sprawia, że grawerowanie cechuje się delikatnością, powtarzalnością oraz odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych w wyniku zagłębień powstałych w materiale podczas jego znakowania.

Cięcie laserem to przede wszystkim technologia uniwersalna, a jednocześnie precyzyjna

Mówiąc o samej technologii, jaką jest cięcie laserem, z pewnością możemy powiedzieć, że stawia ona na nowoczesność i innowacyjne metody pracy. W rezultacie cięcie laserem stosowane jest w różnych dziedzinach przemysłu jak np. przemyśle meblarskim lub motoryzacyjnym.

Dlaczego coraz więcej branży decyduje się na korzystanie właśnie z technologii cięcia laserem? Przede wszystkim ze względu na szybkość pracy i zachowanie powtarzalności wśród serii wykonywanych detali. Godne uwagi jest również to, że powstałe produkty nie wymagają dalszej obróbki, a dzięki nowoczesnej technologii zużycie materiału jest maksymalne, a odpady minimalne.

Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku.

William A. Foster

Co nas wyróżnia?

Kompetentność
i pozytywne nastawienie

Naszym atutem jest zdecydowanie świadomość tego, co robimy. Stosowana technologia jest nam bardzo dobrze znana, dzięki czemu w pełni wykorzystujemy potencjał naszych urządzeń.

Ponadto, jesteśmy otwarci na każdą współpracę i zawsze dążymy do tego, aby klient czuł się u nas komfortowo. Stąd też jesteśmy dostępni pod telefonem niemalże 24h/dobę, a zlecenia realizujemy w dni wolne od pracy.

Oczywiście wszystkie realizacje bezsprzecznie są przygotowywane stawiając na jakość oraz terminowość.

Latest Posts

Only Best Stories. DIVE IN!

Przepraszamy, ale nie znaleziono wyników dla żądanego archiwum.

Wróć lub skorzystaj z mapy witryny poniżej:

Główna nawigacja

Kategorie

  • Brak kategorii

+48 791 600 170 | +48 577 600 170

info@laserujemy.pl

ul. Krakowska 2/1
63-400 Ostrów Wielkopolski