Laserujemy.pl
Grawerowanie | Znakowanie | Cięcie laserem

O firmie

Na początku była pasja …
później stworzyła duet idealny wraz z pracą

Historia powstania Firmy

Ziarenko pasji zostało zasiane w 2009 roku, kiedy to młody pasjonata technologii laserowych i druków offsetowych postanowił założyć własną firmę. Dało to początek firmie, która pierwotnie stawiała sobie za cel rozwinięcie działalności o niskonakładowe druki cyfrowe oraz wydruki offsetowe. System laserowy miał stanowić jedynie dodatek aniżeli docelową usługę. Opierając się na klasycznej grupie materiałowej, miał znaleźć zastosowanie wśród działów marketingowych większych firm. Sprawy przybrały jednak gwałtowny obrót i koncepcja ta została jednak w szybkim tempie zmodyfikowana. Grawerowanie laserowe, cięcie laserem i znakowanie stały się istotną częścią działalności firmy. W efekcie okazał się to krok w dobrą stronę.

I w ten sposób firma pnie się do góry już od 12 lat dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz właścicielowi, który jest głównym pomysłodawcą i jak już to zostało wcześniej wspomniane, pasjonatem w tym, co robi. To właśnie dzięki pasji i zaangażowaniu, usługi wykonywane w Laserujemy.pl stały się czymś więcej niż tylko pracą. Codzienne wyzwania związane ze świadczonymi usługami, jak chociażby grawerowanie laserowe czy cięcie laserem, to jedynie kolejne okazje ku poszerzaniu możliwości firmy.

Sukcesywnie staramy się też wprowadzać do firmy nowe rozwiązania, co jeszcze bardziej pozwoli nam ją rozwinąć. Nasze doświadczenie w branży rośnie w siłę w związku z poszerzaniem horyzontów, czego niewątpliwym dowodem jest własny serwis maszyn używanych do pracy. Bez wątpienia jest to dowód na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy trudniejsze do wykonania

O firmie - LASERUjemy.pl


O firmie - LASERUjemy.pl


O firmie - LASERUjemy.pl


O firmie - LASERUjemy.pl


O firmie - LASERUjemy.pl


Zadzwoń i dowiedz się więcej…


+ 48 791 600 170
+ 48 577 600 170

info@laserujemy.pl

ul. Krakowska 2/1

63-400 Ostrów Wielkopolski