Laserujemy.pl
Grawerowanie | Znakowanie | Cięcie laserem

Nasze usługi

Usługi Stacjonarne

Laserujemy.pl | Tylko u nas.

Świadczymy usługi w zakresie cięcia i grawerowania:

folii, teflonu, włókna szklanego, pianki, materiałów do produkcji odzieży, skóry, papieru, kartonu, tektury, laminatu, gumy, mikrogumy, podkładów samoprzylepnych, nylonu, siatek mesh, neoprenu, materiałów polipropylenowych i wielu innych. Specjalizujemy się także w zakresie wykonywania wszelkiego rodzaju wzorników, wykrojników, szablonów, etykiet samoprzylepnych etc. Wachlarz naszych usług przy 12 letnim doświadczeniu jest na tyle szeroki, że można wymieniać bez końca. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę przy zachowaniu pełnej lojalności jak i elastyczności przedziału czasowego. Doradzimy i zoptymalizujemy zlecenie by skrócić całkowity cykl produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości! Gwarantujemy atrakcyjne ceny i terminowość w produkcji seryjnej – tak by Państwo w pełni mogli skupić się na finalizacji swojego projektu bez dodatkowych obciążeń finansowych czy wykorzystania zasobów ludzkich.

Podążając za nurtem nowoczesnej technologii oraz postanowień firmy Laserujemy.pl, nasze zaplecze technologiczne musi charakteryzować się równie wysokimi parametrami. Ze względu na stawiane sobie wymagania, jakimi są jakość i precyzja, istotną kwestia jest wybór wykorzystywanego do pracy sprzętu.

"Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku.
Pasja rodzi profesjonalizm.
Profesjonalizm daje jakość.
A jakość to jest luksus w życiu."

JACEK WALKIEWICZ

W efekcie, głównym partnerem w naszej branży cięcia laserem, grawerowania i znakowania jest firma Trotec. Dzięki ich sprzętom możemy liczyć na jakość wykonania poszczególnych elementów, a także swobodną i przyjemną pracę. Konstrukcja urządzeń zapewnia wydajność, dzięki czemu zyskujemy na prędkości grawerowania przy jednoczesnym zachowaniu precyzji. Co więcej, opatentowana w urządzeniach technologia chroni podzespoły maszyny laserowej gwarantując nam jej wydajność.

Z kolei nasze systemy laserowe oparte są na ceramicznych tubach CO2 firmy Iradion. Dlaczego właśnie Iradion? Głównie ze względu na swoją wieloletnią żywotność, niski czas narastania impulsu, stabilność wiązki i polaryzację w obu kierunkach!

NIE ILOŚĆ, A JAKOŚĆ

Z pewnością dla wielu osób ilość posiadanego sprzętu jest wyznacznikiem jakości finalnie oferowanego produktu. Oczywiście nie chcemy się w żaden sposób wypowiadać się źle na temat konkurencji. Bez wątpienia każdy ma swoją wizję działalności i właśnie dzięki niej chcemy się wyróżnić. Niestety większość systemów na rynku polskim to systemy chińskie sygnowane logotypem „polskiego producenta”, którym notabene nim nie jest. Skala tego jest olbrzymia. W rezultacie nie zapewniają one wydajności, powtarzalności, a przede wszystkim żywotności w agresywnym procesie produkcyjnym.

Nasza kadra to selekcja ludzi z wiedzą z danej dziedziny, a przede wszystkim wiedzy z zakresu hardware’u i software’u. Ponadto, elektronika zrewolucjonizowała rynek do tego stopnia, że posiadanie tych umiejętności pozwala na łatwiejszą diagnozę w przypadku jakiejkolwiek awarii czy rozpoznania istoty problemu. Nie samo posiadanie sprzętu świadczy o profesjonalizmie! Programistą nie może nazwać siebie ten, co pisze kod w HTML’u. Prawdziwym programistą jest ten co zna język mikrokontrolera czy procesora. Zachęcamy do zweryfikowania naszej wiedzy!

UKIERUNKOWANI NA PRODUKCJĘ I PRZEMYSŁ

Nasza specjalność to również produkcja dedykowana różnego rodzaju uszczelek, filtrów oraz folii, mających zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Co więcej, mają one także zastosowanie w cięciu wkładek piankowych z różnych gatunków pianki, począwszy od meblarskiej, a skończywszy na akustycznej. Współpracujemy z wieloma firmami i uzupełniamy je o indywidualne formatki. Produkcja może mieć charakter seryjny lub być skierowana do klienta indywidualnego. Jeśli mają Państwo pytania w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.

Usługi Mobilne

Laserujemy.pl | Tylko u nas.

Niewątpliwie usługi mobilne zapoczątkowały rewolucję na polskim rynku. Stąd też, chcąc sprostać oczekiwaniom klienta wychodzimy naprzeciw. W wyniku tego mamy możliwość wykonania usługi z dojazdem do klienta w każde miejsce w Polsce. Wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich usług w naszym kraju, a dla kilku firm świadczymy je na bieżąco.

Mobilne znakowanie to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy detal czy element w sposób gabarytowy lub poprzez brak możliwości demontażu ogranicza kwestię wysyłki bezpośrednio do naszej siedziby.

Zachęcamy do składania zapytań, ponieważ wycena zależy od stopnia skomplikowania zadania, jego wielkości, absorbcji czasu i odległości do klienta.

Uczestniczymy także w kilkudniowych eventach!

Zadzwoń i dowiedz się więcej...

info@laserujemy.pl

ul. Długa 26a lok. 4
63-400 Ostrów Wielkopolski